Warning: file_get_contents(https://api.instagram.com/v1/users/4613170771/media/recent/?access_token=4613170771.1677ed0.8a3fc941e1094681a456ddd21a8d58b7): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/perdeart/domains/perdeart.net/public_html/catalog/controller/extension/module/ocinstagram.php on line 29Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/perdeart/domains/perdeart.net/public_html/catalog/controller/extension/module/ocinstagram.php on line 36Notice: Undefined variable: instagrams in /home/perdeart/domains/perdeart.net/public_html/catalog/controller/extension/module/ocinstagram.php on line 50 Otel Perdeleri
New
Otel Perdesi
#

Otel perdesi nasıl seçilmelidir ?Otellerde kullanılan perde ve tüller sade ve yıkamaya dayanıklı olarak tercih edilen ürünler arasındadır.Özellikle perdeler blackout denilen ışığı geçirmeyen türden seçilmelidir.Ama en önemlisi otel perdeleri yanmazlık veya geç tutuşur özelliğe sahip olmalıdır.Bu özellik bir çok hayati kazanın korunmasında öneml..

New
Sahne perdesi
#

Sahne perdesi nedir ?Sahne, bir salonun bütün gözlerin üzerinde olan bölümüdür. Bu nedenle sahne perdesi, mekânla sağladığı estetik bütünlük yanında işlevselliği ile de etkilidir. Sahne perdesi, tiyatro gösteri salonlarında, ayrıca konferans salonlarında kullanılır. Sahne perdesi özellikleri;Okul sahne ,tiyatro sahne perdesi,konferans salonu ..

Saray Tavan
#

Saray tavan nedir ?Saray tavan klasik alçı işçiliğinin zorluğundan ve yüksek maliyetlerinden dolayı ortaya çıkmış  pvc ağırlıklı bir malzemeden yapıldığı için uzun ömürlü ve ekonomik olduğu içinde son yıllarda popüler hale gelmiştir.Montajı kolay ve temizliği zor olmadığı için müşterilerimiz siparişi kendileri verebilir ve montajı kendileri ya..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

E-Bülten