Warning: file_get_contents(https://api.instagram.com/v1/users/4613170771/media/recent/?access_token=4613170771.1677ed0.8a3fc941e1094681a456ddd21a8d58b7): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/perdeart/domains/perdeart.net/public_html/catalog/controller/extension/module/ocinstagram.php on line 29Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/perdeart/domains/perdeart.net/public_html/catalog/controller/extension/module/ocinstagram.php on line 36Notice: Undefined variable: instagrams in /home/perdeart/domains/perdeart.net/public_html/catalog/controller/extension/module/ocinstagram.php on line 50 Sahne perdesi

Sahne perdesi

  • Marka: Brillant
  • Stok Durumu: Stokta var

Sahne perdesi nedir ?Sahne, bir salonun bütün gözlerin üzerinde olan bölümüdür. Bu nedenle sahne perdesi, mekânla sağladığı estetik bütünlük yanında işlevselliği ile de etkilidir. Sahne perdesi, tiyatro gösteri salonlarında, ayrıca konferans salonlarında kullanılır. Sahne perdesi özellikleri;O...

Etiketler: Okul sahne, tiyatro sahne perdesi, konferans salonu perdesi, motorlu sahne perdesi, uzaktan kumandalı perde

Sahne perdesi nedir ?

Sahne, bir salonun bütün gözlerin üzerinde olan bölümüdür. Bu nedenle sahne perdesi, mekânla sağladığı estetik bütünlük yanında işlevselliği ile de etkilidir. Sahne perdesi, tiyatro gösteri salonlarında, ayrıca konferans salonlarında kullanılır.

Sahne perdesi özellikleri;

Okul sahne ,tiyatro sahne perdesi,konferans salonu perdesi dekor amaçlı kullanılan ve sahnenin görselliğini ihtişamıyla süsleyen bir perdedir. Bu kumaşın en önemli özelliği, perde kapalı konumdayken, içerideki oyuncuların sesini, seyircilerin olduğu kısma vermemesidir. Az ışık geçirir. Işık geçmesi de  istenmiyorsa perde astarlı olmalıdır. Profesyonel gösteri, tiyatro ve konferans salonlarında yüksek volümlü ışıklar ve yüksek ısı olduğundan kullanılacak kadife kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde kadife çabuk yıpranacaktır.

Sahne perdesi montajı ;

ahne perdeleri manuel ve motorlu kumandalı çeşitleri ile hareket ettirilmektedir. Sahne perdesi montajı dikkatle yapılmalıdır.Aksi takdirde ağır olan sahne perdeleri istenmeyen sonuçlar oluşturabilir.Perdeart olarak zengin kumaş ve renk seçeneklerimiz ayrıca montaj tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

E-Bülten